Головна / Даруємо ISK за переклади!

Даруємо ISK за переклади!

translation-services[1]Шановні гравці та члени нашої спільноти!

Поспішаємо повідомити вам, що ми починаємо необмежену за часом програму бонусів у формі преміювання ісками тих з вас, хто хоче і може здійснювати якісні переклади текстів з англійської на українську мову.

Преміювання авторів буде здійснюватися в розмірі 70 мільйонів ISK за 1000 знаків з пробілами, але не більше, ніж 250 мільйонів ISK за один переклад.

Варто уточнити, що на преміювання у вигляді бонусу ісками зможуть розраховувати лише ті з авторів, які будуть робити якісні переклади, які не потребують подальшого доопрацювання. Як джерела для перекладу можна, наприклад, використовувати англомовний сайт ком’юніті EVE Online https://community.eveonline.com/, ресурси з новинами ігрового світу, в яких описуються події з всесвіту EVE Online, дев блоги, опис майбутніх патчів (патчнотси), всілякі хроніки і гайди, новини від CCP Games, по EVE: Valkyrie і DUST514, переклади матеріалів з таких ресурсів, як http://www.evenews24.com/, http://themittani.com/ і т.д.

Виконані переклади з зазначенням джерела перекладу, а також з Вашим ніком в грі можна пересилати або особистим повідомленням на форумі, або ж на e-mail: admin@eve-ua.com.

З повагою, адміністрація eve-ua.com.