Головна / Коротка історія світу EVE

Коротка історія світу EVE

Пролог – Новий Рай – Мир між світами

Zahksqq[1]

З тих пір як переміщення в космосі стали приносити прибуток через видобуток корисних мінералів з астероїдів і виробництва в вакуумі, пройшло ще трохи часу, і люди заселили більшість лун і планет в Сонячній системі. Природно, це розвиток прискорило економічний підйом Землі, зробивши людей більш могутніми для подальшого просування в глибини космосу. Найважчим перешкодою була дистанція між сонячними системами, але відкриття технології Викривлення (Warp) все змінило. Джамп-ворота, що використовують гравітацію в парі з негативною енергією для створення стійкого зв’язку між ними, дозволили практично миттєво переміщатися між двома точками в просторі.

Звичайно ж, основним недоліком була необхідність фізичної доставки воріт в точки виходу, але саме з їх появою почалося просування раси людей в інші системи.

Винахід Двигуна Викривлення (Warp Drive)

2012.02.15.22.02.25[1]Наступним значним кроком було використання технології Викривлення для Джамп-стрибків. Перші версії були розраховані тільки на короткі стрибки в просторі однієї сонячної системи, але вже наступні дозволяли кораблям переміщатися між системами без допомоги Джамп-воріт. Це значно прискорило експансію і за короткий час людство заселила сотні систем, включаючи безліч розгорнутих колоній. Труднощами до подальшого освоєння систем стала бюрократія. Майже кожна система в радіусі стрибка була вже викуплена або орендована задовго до початку процесу колонізації, і багатьох з бажаючих населити новий світ були змушені чекати роками, щоб здійснити свою мрію.

EVE – The Wormhole

class-5-to-highsec-wormhole[1]Однак, з відкриттям природного каналу зв’язку (wormhole) біля системи Канопус (Canopus) ситуація несподівано змінилася на краще. Хоча існування каналів зв’язку довгий час було предметом гіпотез і припущень, дане відкриття стало першим реальним його проявом. Супутники-проби, послані через цей канал, підтвердили його стійкість і спрямованість у бік сонячної системи в невідомої галактиці. Ця система могла бути покинутим регіоном в нашій власній галактиці Milky Way, або іншою галактикою на протилежному боці всесвіту або навіть паралельному всесвіті. Цей канал зв’язку отримав ім’я EVE в знак нових світів і відкриттів, які він запропонував. Було прийнято рішення побудувати Джамп-ворота на обох сторонах EVE. Тільки спеціально екіпіровані кораблі змогли скористатися каналом. Вчені передбачили, що незабаром канал EVE може закритися. У прискореному порядку були переправлені робочі та обладнання через канал для побудови баз.

Система на іншій стороні отримала назву Новий Рай (New Eden), а ворота на всі боки каналу «ворота EVE». Через нестійку природу EVE і невідому дистанцію між кінцевими точками ворота вийшли дійсно величезними.
Вони стали самою величною будовою, яку коли-небудь створювало людство, а їх створення зайняло більше 200 років. Для заселення нового світу була досягнута наступна домовленість: для поселення світ буде вільний для будь-якого з бажаючих, і перший хто прийшов отримує право на територію. Як тільки ворота активувалися, сотні і сотні незалежних організацій почали розвідку і заселення нового світу.

Закриття EVE

2[1]

Як і передбачали вчені, канал EVE закрився під час створення воріт. Однак це не відбилося на проекті, і з самого старту ворота працювали без проблем. Але потім, після кількох десятиліть бездоганної роботи, сталося нещастя. Дивне явище охопило ворота EVE. Сіючи навколо сильні руйнування, воно порушило роботу воріт і розкололо світ Нового Раю до уламків. Ворота EVE в Новий рай все ще існують, але будь-який корабель, який спробує пролетіти повз – буде зруйнований штормами гравітації.

Наслідки закриття EVE були несподіваними і драматичними. Вони зачепили всі бази і поселення в Новому Раї. Без воріт колонії відразу відчули себе в повній ізоляції. Одна за одною вони вимирали. Мало хто, хто зумів вижити, поступово втрачали свої технології і розвинене виробництво через нестачу матеріалів і устаткування.

Тисячі років ці розкидані людські анклави жили і розвивалися в ізоляції один від одного.
Минув час, і відмінності в навколишньому середовищі стали відбиватися на фізичному вигляді поселенців, зробивши їх не схожими один на одного.