Головна / Новини EVE / Catiz Tash-Murkon – новий правитель Імперії Амарр

Catiz Tash-Murkon – новий правитель Імперії Амарр

Без имени-1

Dom-Torsad, Amarr Prime. Перемога команди представників будинку Tash-Murkon, очолюваної Kelon Darklight підтвердила права Її Високості Catiz Tash-Murkon на священний престол. Натовпи роззяв змогли побачити блискучий тріумф команди капсуліров, яка перемогла в стародавньому ритуалі престолонаслідування. Натовп вшановувала майбутню імператрицю та її вірних чемпіонів: Lord Kelon Darklight, Lucian IV, Maxine Antilles і Wasa Qc.

Сутичка за престол Імперії була справжнім випробуванням для всіх її учасників. Капсуліри воювали в п’яти поєдинках, згідно з правилами ритуалу. Lysus і Kelon Darklight пройшли це випробування з честю. Більш того, остання сутичка видалася особливо жорстокою, так як представники Koz-Azor змогли чинити гідний опір противнику, однак їм не вдалося зломити дух команди будинку Tash-Murkon. Поразка Kor-Azor проклало дорогу нової Імператриці Імперії Amarr – Katiz Tash-Murkon до священного трону.

Тепер, коли стало ясно, хто ж стане новим правителем великої держави, уряд Amarr починає приготування до коронації Її Величності Catiz Tash-Murkon. Перемога Tash-Murkon також означає, що претенденти від п’яти інших будинків Amarr готуватимуться до обряду Shathol’Syn. Цей ритуал полягає в самогубстві претендента після коронації нового імператора. Під час зміни політичної кон’юнктури у владних колах Amarr, кожен з Великих Будинків вибрав нового представника. Здається, серед них почнеться нова боротьба за місце під сонцем при дворі Її Величності Catiz з Tash-Murkon.

Незважаючи на всю важливість події, що сталася для всієї галактики, ми повинні пам’ятати про славну перемогу Lord Kelon Darklight і його команди. Darklight буде введений в раду Ордена Cross of the Sacred Throne, а його команді буде дане нові фрегати класу Gold Magnate. Сьогодні починається новий день для всієї Імперії Amarr, а безстрашні капсуліри заслужили свою славу, проливши кров в ім’я великої Імператриці Catiz з дому Tash-Murkon!

Боже, благослови Імператрицю! Amarr Victor!

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.