Головна / Новини EVE / CONCORD розкрив ключові об’єкти Serpentis після отримання даних від Upwell

CONCORD розкрив ключові об’єкти Serpentis після отримання даних від Upwell

dueling_eve[1]

Yulai – Використавши величезне охоплення мережі мовлення Scope, Асамблея CONCORD оприлюднила координати тисяч об’єктів по усьому Новому Едему, що належать Корпорації Serpentis.

Безпрецедентне, перше у своєму роді, після отримання Мережею Scope ліцензії незалежного мовлення кілька тижнів тому, надання розвідданих незалежним капсулирам по усьому кластеру, а так само запропоновані Мережею Scope нагороди, які включають захоплене устаткування Serpentis, нині використовуються пілотами проти самої організації.

Під час першого включення мережі мовлення Scope, що транслюється в Неокомі кожного капсуліра, CONCORD знову підтвердив свою позицію відносно активів, креслень і устаткування витягнутого зі знищених об’єктів Serpentis, оголосивши їх законною нагородою першого, що виявив.

Бригадний Генерал Odo Korachi, командир флотилії DED в Генезисі, так само нагадав у своїй заяві, що “всі звичайні правила встановлені CONCORD відносно боїв між пілотами залишаються у дії в межах згаданих локацій. Це усього лише контрольоване знищення нелегальних об’єктів, що належать організації, визнаній поза законом Асамблеєю CONCORD”.

“Ми знаємо про значне число кораблів Serpentis, що базуються там. Directive Enforcement Department рекомендує проявляти обережність при наближенні до подібних об’єктів”.

Генерал Korachi завершив свою мову, пославшись на Scope, як відповідальних за нагороди, присуджені за знищення позначених цілей, фактично, знімаючи з DED всяку відповідальність за видачу нагород, грунтуючись на тому, що “видача будь-якої нагороди за знищення ворожих активів лежить на Мережі Scope як на приватній, незалежній організації, що виставила приватний військовий контракт відповідно до Юлайської конвенції”.

Зараз, з чуток, більше десяти тисяч капсулирів вже прийняли контракти Мережі Scope.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.