Головна / Новини EVE / CONCORD та Upwell домовилися про поширення технологій за допомогою мережі Scope

CONCORD та Upwell домовилися про поширення технологій за допомогою мережі Scope

2015-06-23-17_43_38-the-scope_-caroline_s-star-youtube[1]

Orvolle – CONCORD та Консорціум Upwell прийшли до згоди в питанні о поширенні технологій, які Консорціум, за допомогою найманців, захопив в рейдах на верфі і інші об’єкти Корпорації Serpentis. Мережа Scope гратиме ключову роль в цій угоді, ставши посередником між CONCORD, Консорціумом і іншими зацікавленими сторонами.

Передбачається, що угода була укладена після незвичайного втручання засновника Scope, багача Lous Chavol, а так само головного акціонера Scope – Cestelle Ambre. Голова Upwell і глава безпеки, Yani Star Arteu і Lars en Ramon відповідно, зустрілися з членами CONCORD Inner Circle, включаючи Matshi Raish з SoCT і Devan Malate з Федерації, в Студії Scope на орбіті першого місяця планети Orvolle VI.

Ця угода йде за отриманням Мережі Scope ліцензії незалежного мовлення, яка дозволила медіа-гігантові стати посередником в торгівлі інформацією і технологіями між імперіями Нового Едему, мегакорпораціями і незалежними капсулірами.

Що не з’являвся на публіці багатьох років, самітник Lous Chavol, власник головної надсвітлової мережі комунікацій у Федерації Gallente, Semiotique Superluminal, продовжує утримувати контрольний пакет акцій Мережі Scope з моменту її заснування. Cestelle Ambre – відома своїми інвестиціями в сектор високих технологій і ЗМІ, так само вважається, що вона активно брала участь в розвитку медіа-імперії Scope. Ймовірно це пов’язано з тим, що Lina Ambre з Scope є племінницею Cestelle Ambre.

Короткі виступи з боку CONCORD і Консорціуму визначили зразкові терміни угоди. Мережа Scope повинна незабаром почати свої дії в якості посередника, маючи у своєму розпорядженні доступ до надсвітлової системи комунікацій.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.