Головна / Новини EVE / Два ревенанта знищено в регіоні The Forge

Два ревенанта знищено в регіоні The Forge

revtmc

13-го жовтня близько 1900 за часом Єви в системі Oijanen регіону The Forge став доступним для атаки фортизар, що належить Synergy of Steel [SYN]. Фортизар був атакований Circle-of-Two [CO2], Project. Mayhem.[16-13], Snuffed Out [B.B.C] та їх союзниками. Оборонний флот був сформований з союзників [SYN] по коаліції Geminate, переважно з пілотів Legion of xxDeathxx [X.I.X], Solar Fleet [SOLAR], Triumvirate.[TRI] та деяких інших.

Спочатку перевага на полі бою була на боці захисників, які кинули в запеклий бій всі субкапітали та капітали, які трапились під рукою і знищили дредноута Project Mayhem. Ходять чутки, що втрачений дред належав СО2, у якому заправляють росіяни. Лоусечні локали регіону The Forge на шляхах до Жити були сповнені нарікань на слоупочність TiDi.

blob-558x300

Потім о 1930 нападники почали приганяти апостоли для ремонту їхніх пошкоджених дредів, але вони були знищені флотом захисників, це виглядало як справжнісінька кривава баня для СО2. Їх капітали були знищені і стало схоже, що прогулянка СО2 та їхніх друзів до росіян з стає занадто витратною.

apostles-206x300 ded-fax-311x300

Стрімер Daopa, який коментував бій у прямому ефірі зібрав понад тисячу глядачів. Локал палав, оскільки обидві сторони кликали на допомогу.

О 2000 поширилась інформація, що ревенант зі сторони росіян зазнав пошкоджень на полі бою.

rev1_0

Врешті решт корабель зазнав ушкоджень, що перевищили можливості відкачки і вин вибухнув. Незабаром надійшло кілмило – виявилось, що пілот, Mr Mojo, залишив альянс. Ця тактика використовується, щоб вивести принизливі втрати за межі кілборди альянсу.

123

Навіть один знищений ревенант зробив би результат бою гідним, але пізніше, о 2004 до уваги потрапив інший ревенант, що зазнав пошкоджень.

rev2_0

Через п’ять хвилин цей ревенант був знищений і за результатами втрат вечора в ісках СО2 з друзями зайняли позицію впевненого лідера.

Батлрепорти показують, що росіяни при нападі застосовували арморні супера та тріаги без адекватного сапорту шилдових ревенантів, що залишило їх просто великими літаючими хлопчиками для биття.

Ці кораблі були втрачені вже в кінці битви. В той час як сам фортизар вижив, захисники пожертвували майже 500 лярдами ісок, захищаючи структуру вартістю 20 – 30 мільярдів. Варто також зазначити, що фортизар був забезпечений охороною суперів та ревенантів ХіХ заздалегідь нападу. Виникає питання, чому два найдорожчих корабля Єви були введені в бій без необхідності, в обороні структури, що і так охоронялась та без належного сапорту.

Батлрепорт показує, що у бою брали участь 1200 гравців, і хоча атака фортизару провалилася, нападники можуть втішитися знищенням ревенантів.

Незабаром побачимо, як росіяни реагуватимуть на ці втрати (вони їм все одно були не потрібні J – прим. перекладача).

Подякуємо Saeka Tyr за надані скріншоти та коментарії щодо бою.

824168788

Репортаж: Rhivre, станційний торговець

Переклад: Mak Sim taki da

Джерело: https://www.themittani.com/news/two-revenants-down-forge

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.