Головна / Новини EVE / Генерал DED схвалив зусилля капсулірів в боротьбі з силами Serpentis

Генерал DED схвалив зусилля капсулірів в боротьбі з силами Serpentis

maxresdefault2[1]

YULAI – The Directive Enforcement Department (DED) дали свою першу офіційну заяву про участь капсулірів в ліквідації науково-дослідних і виробничих комплексів Serpentis під час сьогоднішньої прес-конференції в Yulai.

Звернення до преси розпочалося з того, що DED повідомили про оновлення оцінки військового потенціалу Serpentis, після того, як з’явилися відомості про розробку ними власних проектів суперкапіталів. У своїй заяві, бригадний генерал DED Odo Korachi, командир флоту CONCORD регіону Genesis, назвав програму будівництва суперкапіталів Serpentis “явною загрозою для міжзоряної безпеки” та “значним ризиком для меж Федерації і Республіки”

У заяві, даній після брифінгу з CONCORD’s Inner Circle, генерал також підтвердив чутки про те, що рівень загрози Serpentis таAngel Cartel був підвищений до “значного”, що на один рівень нижче чим оцінка Нації Саньша. Це сталося після того, як спостерігачі підтвердили існування декількох кораблів великого тоннажу, що несуть символіку корпорації Serpentis.

Відповідаючи на питання про участь капсулеров в нападах на об’єкти Serpentis, генерал Korachi, який на думку більшості має деяку неприязнь до них після оголошення нагороди за голови деяких персон минулого року, сказав що: “капсуліри довели свою ефективність у справі зниження загрози впродовж останніх тижнів” і додав “DED виражають щиру вдячність усім, хто вніс свій вклад через виконання контракт від Scope Network, та ми сподіваємось побачичи ще більше від незалежних пілотів, бажаючих допомогти”.

У відповідь на питання про природу нагород, видаваних капсулірам за допомогу, генерал Korachi вказав що “компенсації за зусилля із послаблення корпорації Serpentis є справою Scope Network і пілотів”, що приймають контракти, та що “DED не дають вказівок з питання винагород, за винятком загальноприйнятих законів”.

Очікується, що в найближчі тижні продовжиться збільшення кількості приватних військових контрактів, що приймаються заради отримання різних нагород від Scope Network, хто вніс свій вклад через виконання контрактів від Scope Network, та ми сподіваємося побачити ще більше від незалежних пілотів, що бажають допомогти”.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.