Головна / Новини EVE / Jovian Directorate відмовляється від прав в CONCORD Inner Circle та призначає SoCT наступником

Jovian Directorate відмовляється від прав в CONCORD Inner Circle та призначає SoCT наступником

jove_circle_soct[1]

Екстрені новини – YULAI – Seri Okonaya, Президент CONCORD Inner Circle, щойно оголосив про офіційну відмову Jovian Directorate від прав в CONCORD, представивши Society of Conscious Thought, як правонаступника всій Jove Empire в Асамблеї CONCORD і Inner Circle.

Говорячи про роль SoCT в CONCORD, Президент Okonaya заявив: «Society of Conscious Thought має постійні зв’язки з представниками Jovian Directorate, так як це організація з витоками в Jove Empire. Нині Jovian Directorate дав знати Inner Circle і SoCT про своє бажання відступити від ролі засновника Асамблеї CONCORD і інститутів міжзоряного дипломатії. У минулі місяці Jovian Directorate взяли важливе рішення: передати SoCT все права і ролі Jovian Directorate в CONCORD. »

Старший Наставник SoCT Matshi Raish представив Президента Okonaya, як представника Society of Conscious Thought в Inner Circle, на спеціальній прес-конференції Inner Circle. Це була перша поява на публіці Наставника Raish з часів знищення його корабля класу Gnosis в липні спільними силами Amarr Navy і капсуліров, після, як стверджувалося, сканування титану класу Avatar покійної імператриці Jamyl. Поява Наставника Raish поклало край чуткам про його смерті в тому інциденті, цілі, яких він хотів досягти в той липневий день в Sarum Prime, все ще неясні і викликають побоювання.

Коментуючи нове положення SoCT, Наставник заявив: «Відносини нашого Товариства з Jove Empire завжди були близькі, ми є спадкоємцями їх великого культурного надбання. Тепер ми отримали величезну відповідальність, успадкувавши ролі Jovian Directorate, як партнери чотирьох Великих націй Нового Едему в підтримці і регулюванні інститутів CONCORD і збереженні мирного укладу всюди в нашому домі – Новому Едемі. SoCT сподівається на підтримку у вирішенні проблем Нового Едему, зокрема конфлікту зі «блукача». Ми віримо, що взаєморозуміння може бути досягнуто. »

Президент Okonaya і Наставник Raish ухилилися від питань щодо поточного статусу Jove Empire або про наслідки адаптації технологій Jove. Наставник Raish так само відмовився пояснювати свої дії в Sarum Prime в липні щодо його довгої відсутності на публіці. Scope продовжує вести розслідування в цьому напрямку.

Слідом за переходом ключових корпорацій Jove під крило SoCT, це історична подія ще більше залучить Jove Empire на астрополітіческую сцену Нового Едему, в той час як положення SoCT стане на порядок вище, більш значуща в житті Нового Едему.

Переклад © Kruz Uzdyak

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.