Головна / Новини EVE / Калдарі (не) проти Галлентів

Калдарі (не) проти Галлентів

FWimagelarge_4[1]

[2:37:21] TheLastSparton> нова глава в Калдарсько-Галлентских відносинах або типу того …

Незадовго до запланованого вильоту, Templis, отримавши розвіддані про активний Галлентскій флоті лінійних крейсерів без логістичної підтримки, почали негайне формування аналогічного по складу флоту. В процесі зборів підійшли відомості про інше галленсктом флоті, що складається з лінкорів. Флітком швидко прийняв рішення поміняти лінійні крейсери на арморні лінкори, щоб вирівняти шанси. Коли збір був завершений, стало ясно, що обидва Галлентскі флоти об’єдналися і збиралися почати бій з піратами в системі Heydieles. Калдарскі кораблі були на підльоті, коли почався бій між галлентамі і піратами. Флот Templis пройшов в систему Heydieles і взяв курс на поле бою. Однак, відразу після прибуття, Галлентскій флот відступив, залишивши калдарців боротися самих з піратами.

Пірати мали два капітальними кораблями класу Archon, а також лінкори, серед яких були Bhaalgorn і кілька Vindicator’ов. Підтримки капіталів вистачало, щоб стримувати вогневу міць калдарского флоту. Єдиною надією було нейтралізувати їх акумулятори, так щоб, втративши енергозапас, вони не змогли б оперативно ремонтувати бойові кораблі. Бій тривав уже кілька хвилин, але жодної зі сторін так і не вдавалося зламати підтримку логістів.

Це був рідкісний випадок, коли дві раси вирішили об’єднатися, щоб протистояти піратським загарбникам. Можливо, деякі не зрозуміють цього, адже калдарий і галленти – закляті вороги. Відповідь проста. Зона конфлікту належить військовими відділами – ясно і зрозуміло. Пірати і інші групи приходять сюди, тому що ми боремося тут. Вони не створюють власний контент, а намагаються вкрасти його у інших. І так вийшло, що пірати стали жертвами нашого гніву.

Коли Галлентскій флот повернувся на поле бою, спільної військової потужності стало досить, щоб прорвати логістичну підтримку Archon’ів, які до цього часу вже стали відчувати на собі дію енерго-нейтралізаторів. Повільно, але вірно лінкори противника стали вибухати один за іншим. Ті піратські кораблі що могли – врятувалися втечею, надавши вже безпорадних друзів своєї долі.

Погляд з боку Wolfdragoon’а (Галлентский флітком)

Не так давно я написав досить негативну статтю про калдарске ополчення, але однією з найбільш цінних особливостей цієї гри є те, що вона змушує тебе переглядати усталені погляди. Я не збираюся відкликати свої слова назад, проте хочу віддати належне Templis і, зокрема, TheLastSparton’у.

Ми поверталися в той день з Амаррскої зони бойових дій на лінкорах класу Tempest Fleet Issue (TFI) і трьох Guardian’ах (логістичний корабель підтримки). В цілому 10-12 чоловік. Пілоти були втомленими і трохи розчарованими тим, що так і не вдалося знайти суперника, готового до битви. Проробляти зворотний шлях додому через 25 зоряних систем – досить довгий і нудне заняття, враховуючи великогабаритний формат нашого флоту.

Однак коли ми тільки були готові увійти в систему Old Man Star, одного з наших TFI відважно виконував обов’язки скаута атакували пірати (Soul Takers) і відкинули від зоряних воріт за допомогою командного есмінця. На щастя у нас були координати місцевої тактичної локації, через яку наш флот швидко прийшов до місця зіткнення. Лінкора-скаута врятувати не вдалося, проте ми змогли знищити стратегічний крейсер Proteus в помсту. Я думав, що Soul Takers відступлять після цього, так як у нас було 6 TFI, Vindicator і три логіста на Guardian’ах, але замість цього вони вирішили ескаліровать конфлікт.

Майте на увазі, що ми були в їх домашній системі, без лінків, і, побачивши вороже підкріплення – капітальний корабель Archon, Vigilant, Broadsword і кілька Vindicator’ов – ми трохи занервували. На жаль для Archon’а нам вдалося серйозно виснажити його енергозапаси, коли пірати вивели дредноут Moros. Цим вони виграли у нас лінкор Vindicator, обмінявши його на свій інтердіктор – Broadsword. Згодом ми втратили ще один TFI через Moros’а, якраз перед тим як остаточно “висушили” негідникові акумулятор (прим .: Moros не може стріляти без енергозапасів).

Одночасно з цим ми зв’язалися з союзниками з Aideron Robotics, які відгукнулися на допомогу і погодилися привести свій флот з десяти лінійних крейсерів. Aideron Robotics негайно влилися до складу флоту, все ще без лінків, що дало можливість усунути ворожий Vigilant. Також до нас приєднався один дружній Bhaalgorn. Нарешті ситуація стала змінюватися в вигідну для нас сторону – на той момент ми вже мали лінкорами Armageddon (1 од.) І TFI (5 од.), Лінійними крейсерами (10ед.) І логістичними кораблями Guardian (3ед.). До того ж енергозапаси кораблів противника були серйозно виснажені.

У цей момент пірати задіяли другий Archon, якраз до моменту виходу з режиму облоги майже знищеного дредноута Moros, на якому протягом 4-х останніх хвилин був сфокусований весь вогонь нашого флоту. Логістичної підтримки капіталів ледь вистачало, щоб оперативно отчініваться. Кожен раз, нам не вистачало зовсім небагато, щоб знищити корабель, коли в самий останній момент він виходив з режиму triage (прим .: конфігурація, при якій значно підвищується логістична ефективність капітального корабля, але при цьому до нього самого не можуть бути застосовані інструменти підтримки ). Це створювало вкрай невигідну ситуацію, так як ми продовжували втрачати кораблі; зокрема ми втратили Bhaalgorn, який нещодавно приєднався.

Тут ми помітили флот Templis з таким же складом, як і у нас, але тільки з великою кількістю логістів, бойових кораблів і кораблів з енерго-нейтрализаторами (Bhaalgorn). На той момент у мене були інформація, що пірати Soul Takers і Калдарское Ополчення – союзники. Ситуація, з самого початку не найоптимальніша, почала ставати все більш загрозливою. З метою безпеки, коли калдарскій флот пройшов через зоряні ворота, ми покинули безпосереднє місце битви і поміняли дислокацію всередині системи.

Саме тут я і хочу віддати данину поваги Templis’ам і TheLastSparton’у за те що, замість того, щоб знищити Soul Takers’ов своїми силами; він запропонував нам об’єднати зусилля і вбити їх разом. Виявилося, що хоча моя інформація щодо союзництва Templis і Soul Takers неправдоподібна, це – безумовно хороша новина, тому що ми отримали цінний час, необхідний для перегрупування флоту і прибуття підкріплень у вигляді лінків, логістів та бойових кораблів. Незабаром ми повернулися на місце битви і підтримали зусилля Templis важкими енерго-нейтрализаторами і невеликою вогневою міццю, знищивши при цьому піратських Vindicator’ов і Archon’ов. На превеликий жаль, ворожому дредноути Moros вдалося врятуватися в невеликий проміжок часу, між відсутністю нашого флоту і прибуттям калдарського.

Як би там не було, зацікавленість Templis’ов в контенті перевищила мої найгірші очікування і я хочу подякувати їм за те, що вони нас врятували.

Відео бою тут:

 

Оригінал – http://www.factionwarfare.com/caldari-not-verse-gallente/

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.