Головна / Новини EVE / Комітет з питань спадкування Імперії Амарр оголошує вересневу дату для коронації Імператриці

Комітет з питань спадкування Імперії Амарр оголошує вересневу дату для коронації Імператриці

maxresdefault[3]

Дам-Торсад, планета Амарр Прайм. Комітет з питань спадкування Імперії Амарр оголосив, що коронація імператриці Катіз I буде проведена 27 вересня YC118. Придворний Камергер Помік Харом заявив від імені Комітету: «Майбутнє священної Імперії Амарр було визначено тріумфом Її Величності Катіз I під час випробувань. Коронація Імператриці буде виконана згідно з усіма традиціями і ритуалам перед зборами правовірних. Приготування вже розпочато, і ми з нетерпінням чекаємо великого моменту, коли вступ на престол нашої Імператриці буде благословенний перед народом».

Орден святого Тетрімона продовжує своє спостереження над покидали столицю престолонаслідника з будинків Ардішапур, Кадор, Ханід, Кор-Азор і Сарум. Згідно зі встановленими традиціями Ритуалу Шатол’Сін, спадкоємці повинні виконати свою останню клятву за наказом коронованої Імператриці.

Перемога Її Величності Катіз I була зустрінута радістю одностайністю по всій Священній Імперії. У багатьох системах святкування все ще триває, і прапори Імператорської сім’ї та Будинку Таш-Муркон всюди майорять поруч один з одним. Нові престолонаслідницькі-кандидати принесли клятву вірності під час церемоній Випробувань і тепер беруть під контроль володіння своїх Будинків, перед тим, як принести клятву вже як повноправні престолонаслідника Амарр після коронації Імператриці Катіз I.

Реакція галактичних лідерів CONCORD фракцій на останні події була цілком передбачуваною. Голова Верховної колегії директорів Держави калдарий Пуок Коссінію привітав Імператрицю з її тріумфом: «Ми в Державі калдарий сподіваємося на продовження продуктивної і взаємоповажного співпраці з великої Імперією Амарр. Ми особливо раді можливостям для спільної роботи з таким проникливим і далекоглядним лідером, як Імператриця Катіз ».

Під час свого візиту в Дам-Торсада для присутніх на випробування, Президент Жакус Роден висловив свою позитивну оцінку перемозі Її Величності, в той же час він висловив своє співчуття про непоправну втрату через загибель Імператриці Джаміль I: «Моє присутність на похоронах Імператриці було тяжким боргом, але повинен сказати, що я з радістю виконаю свій обов’язок бути на коронації нового монарха. Я вітаю сходження на трон Імператриці Катіз. Наші великі нації часто насилу знаходять спільну мову, але я вірю, що ми всі зацікавлені в стабільності і безпеці в ці неспокійні часи».

З боку Республіки Мінматар не було ніяких заяв про зміну політики по відношенню до Імперії. Як заявив представник Республіканського Парламенту: «Політика Племінний Республіки по відношенню до Імперії залишається незмінною, і останні події ніяк на неї не впливають. Якщо нова Імператриця оголосить про надання вільності всім рабам в Імперії, тоді і виникне основа для створення позитивних відносин. До тих пір будь-які зміни не викликають у нас захоплення ».

На вулицях міст Республіки розгортаються сцени варварських актів спалювання опудал і непристойних уявлень.

Організація SoCT утрималася від будь-яких заяв, не дивлячись на твердження про власний статус як про CONCORD фракцію.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.