Головна / Новини EVE / Консорціум Upwell святкує введення в лад перших приватних цитаделей

Консорціум Upwell святкує введення в лад перших приватних цитаделей

citadel[1]

Система X-BV98. Під час сьогоднішньої прес-конференції рада директорів Косорціума Upwell висловила свою радість з приводу розгортання перших цитаделей класу Astrahus. За останні вихідні ці споруди стали з’являтися по всьому Новому Едему, як гриби.

Під час наради директорів Консорціуму в штаб квартирі Банку Інтакі Лі Бріналл, менеджер по роботі з особливими клієнтами, заявила від імені лідерів організації: «Наше зоряне скупчення переживає початок нової ери. Ери безпрецедентного процвітання і стабільності».

Міс Бріналл подякувала корпораціям, які входять в Консорціум за те, що завдяки їх зусиллям випуск креслень і забезпечення логістики для цитаделей пройшли максимально гладко. Вона також додала: «Ми в Консорціумі Upwell з гордістю заявляємо, що стримали свої обіцянки, надавши визнаним і амбітним підприємцям нашого зоряного скупчення інструменти і технології для творення світлого майбутнього. З нашою допомогою вони зможуть втілити свої мрії в реальність. Цитаделі, будучи самі по собі інженерним дивом, це лише фундамент майбутнього розвитку. Ми з радістю будемо співпрацювати з незалежними капсулірамі по всьому кластеру і сподіваємося, що разом ми продовжимо творення світлого майбутнього для всіх».

На завершення міс Бріналл підтвердила, що всі креслення, обіцяні в якості нагород капсулірам за їх зусилля по поверненню вкрадених у Консорціуму даних, вже надруковані, а ексклюзивний одяг, що входить в винагороду, вже у виробництві. Дата доставки винагород буде оголошена до кінця травня.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.