Головна / Новини EVE / Корпорації Джовів переходять під контроль SoCT, Inner Circle зробить важливу заяву в найближчі дні

Корпорації Джовів переходять під контроль SoCT, Inner Circle зробить важливу заяву в найближчі дні

apotheosis[1]

YULAI – Оголошення Secure Commerce Commission було оновлено на цьому тижні для того, щоб показати перехід трьох корпорацій, зареєстрованих в Jovian Directorate, під контроль корпорації Society of Conscious Thought. Корпорації Genolution, Impro і X-Sense, що працюють здебільшого в межах основних імперій Нового Едему протягом багатьох десятиліть, стали частиною SoCT з YC118.03.09 і будуть діяти відповідно.

В сукупності, корпорації Genolution, Impro і X-Sense довгий час були провідними гравцями на ринках клонування, імплантатів, нейронних бустерів і медичного обладнання. Переклад корпорацій стався без загальноприйнятих повідомлень і став відомим тільки завдяки агентам Scope, що перевірили статус SoCT, керуючись повідомленням Inner Circle сьогодні, про те, що в найближчі дні буде зроблено важливе заяви щодо положення SoCT.

У дипломатичних колах Нового Едему повно чуток після цього повідомлення, але посольства «Великої Четвірки» мовчать. КОНКОРД відмовляється від коментарів, посилаючись на прес-конференцію проведену на початку наступного тижня. Повно чуток про те, що повідомлення про втрату чинності торкнеться не тільки перехід трьох основних корпорацій Джові до SoCT, але, так само, поточний стан Jovian Directorate і, ймовірно, торкнеться проблеми Скитальців.

Переклад © Kruz Uzdyak

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.