Головна / Новини EVE / Lonetrek: сили Snuffed Out зазнали поразки в Otsasai

Lonetrek: сили Snuffed Out зазнали поразки в Otsasai

vy1tmvi[1]

Система Otsasai, регіон Lonetrek. 26 квітня о 17:50 за стандартним часом Єви в системі капітальні сили коаліції Snuffed Out [B B C] були знищені військом коаліції Stain-Wagon (SW).

З того часу, як SW прийшли на допомогу Імперіуму, їхні сили отаборились в системі Otsasai регіону Lonetrek, по сусідству з Snuffed Out та Project.Mayhem. До цього зіткнення сили SW намагалися уникати прямої конфронтації, ховаючись за союзними силами, сфокусувавшись на структурах Circle-Of-Two [CO2] регіону Tribute. Все це, однак, мало змінитись після виключення Snuffed Out з альянсу внаслідок їх дій. Привівши близько 50-ти дредноутів, SW сформувала флот з 120-ти пілотів ратлснейків, сподіваючись спровокувати сусідів на ґерць. Це угрупування було виявлене Snuffed Out та розвідниками їх союзників, які оповістили свої фліткомів. Прагнучи бою, Snuffed Out та Project.Mayhem. організували флот з приблизно 70-ти пілотів махаріелів в супроводі 15-ти дредноутів. Також, близько 80-ти дредноутів очікували в резерві на випадок підходу на поле бою дредів SW. Була також третя сторона – Out of Sight. [OOS], виставивши флот з 40 пілотів на тенгах, хоча вони прибули пізніше.

Флот махаріелів стрибнув до Otsasai, щойно сили SW приварпали до воріт в Nalvula. Махаріелі стали відділятися від воріт і ратлснейки відкрили вогонь, розпочавши битву. Обидві сторони зіткнулися впритул, ратлснейки запустили круізки по махаріелям, що відповіли кулеметним вогнем. Проте, як виявилось, SW мав перевагу завдяки логістам (тріажним карієрам), що дозволили батлшипам відтанкувати вогонь супротивників. Втім, Snuffed Out діяли слабенько. Під вогнем ракет та дронів SW махаріелі лускались один за одним. Навіть з тріажними карієрами в гриді флот Snuffed Out був вщент розбитий.

Snuffed Out запалили цинку, ввівши в бій дредноути, що встали в сідж одразу по прибуттю. Взявши в приціл тріагкарієр сил SW, вони виплеснули лють своїх капітальних террелей на хімері. Залпи плазми, артилерійських снарядів та промені імпульсних лазерів вразили карієри SW, знімаючи щити, ламаючи броню та руйнуючи крихкий корпус. Один з карієрів навіть луснув з потужної альфи дредноутів Snuffed Out. Це і був момент, якого чекали сили SW. У гріді запалили цинку й на неї прибув загін дредноутів, які стали у сідж і зосередили вогонь на капіталах Snuffed Out. Обидві сторони почали поволі віддалятися, обмінюючись пекельним вогнем дредноутів. Обидві сторони втратили капітали, на яких концентрувався вогонь. Однак, було абсолютно зрозуміло, що Snuffed Out вкотре зазнали поразки, втрачаючи 2 – 3 своїх капіталиа, знищивши натомість один капітал супротивників. В той момент, ще маючи сили, Snuffed Out були готові до контратаки, якої прагнули, але флітком віддав наказ відступати. Члени флоту відступили до воріт і прострибнули, щойно сплив таймер агресії. В цей же самий час сили SW були зосереджені на зачистці від капіталів, перш ніж знов переключитись на махаріелів. Ще кілька було знищено завдяки діям тенг SW, що гризли логістів з далекої відстані. Причиною відступу Snuffed Out було повідомлення розвідників про переміщення суперкапіталів Pandemic Legion. Впродовж бою фліткоми Snuffed Out були проінформовані, що титани та суперкарієри Панд залогінені та навідь прострибнули на відстань джампу в Otsasai. Командири Snuffed Out побоюваись похапцевого бою з Pandemic Legion, в ході якого були б втрачені всі капитали. І вони вирішили відступити, щоб не втратити флот дредноутів.

Основна битва тривала 9 хвилин, на піку бой в ньому брало участь близько 400 пілотів. Snuffed Out та Project.Mayhem. в бою втратили 36 кораблів, у тому числі 16 дредноутів, 3 карієри та 16 батлшипів, збитки сягнули 75,08 мільярдів ISK. Коаліція Stain-Wagon втратила 27 кораблів, у тому числі 3 дредноути, 1 карієр та 1 батлшип, що склало 14,87 мільярдів ISK.

Репортаж Salivan Harddin, член Reikoku, Pandemic Legion.

Переклад Mak Sim taki da.

Джерело: http://evenews24.com/2016/04/28/lonetrek-snuffed-out-forces-suffer-a-defeat-in-otsasai

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.