Головна / Новини EVE / На Upwell натиснули для вилучення розробок та устаткування Serpentis

На Upwell натиснули для вилучення розробок та устаткування Serpentis

upwell-members[1]

Yulai – Федерація і Республіка офіційно підтримали мандат, прийнятий сьогодні вранці в DED, який вимагає вилучення усіх технологій, креслень і устаткування захоплених Upwell за допомогою найманців в серії рейдів на Корпорацію Serpentis впродовж останнього тижня.

Під час уранішнього слухання того, що йде за відкритим засіданням Inner Circle у вівторок, директор FIO (Federal Intelligence Office) Mentas Blaque виступив перед групою делегатів, підтверджуючи позицію Федерації, що “Корпорація Serpentis таїх друзі з Картеля є найбільш значимою загрозою безпеки як Федерації Gallente, так і для наших союзників – Республіки”.

Потім Директор Blaque ретельно спланував підтримаю Федерацією економічних санкцій, ініційованих CONCORD, проти Консорціуму Upwell і усіх корпорацій-членів, заявивши, що “охорона громадян Федерації має первинне значення, і уряд відноситься до міжзоряної безпеки вкрай серйозно. Ми не стоятимемо осторонь і спостерігати як корпорації консорціуму бавляться з безпекою людей Gallente, утримуючи розвіддані про можливості супротивника, які можуть бути життєво важливими в зміцненні меж Федерації на випадок можливої атаки”.

Girn Egnai, Директор Republic Security Services в регіоні Метрополіс, запропонував додаткову підтримку, виступивши після Директора Blaque, і описав позицію Республіки в цьому питанні, яка “залучена у відкритий конфлікт з Картелем Angel, а так само з їх союзниками з Корпорації Serpentis. Консорціуму не можна дозволяти втаювати розвіддані, що створить загрозу безпеки будь-якій суверенній державі в кластері”.

На закінчення заяви Директора Engai, Директор Blaque ударив кулаком по столу на знак згоди, потім повідомивши, що Сенат Федерації готовий розглянути санкції спрямовані проти корпорацій Gallente що членствують в Консорціумі, так само як і проти діяльності корпорацій Консорціуму не- Gallente у межах Федерації.

Делегати від Держави і Імперії в Inner Circle віднеслися з розумінням і згодою до цього питання, але все ще формально не підтримали можливі санкції спрямовані на Консорціум та його учасників.

На цьому етапі Консорціум Upwell не дав коментарів відносно дискусії, що проходила.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.