Головна / Новини EVE / Перемога Tribal Liberation Force ознаменувалася нагородженням пілотів медаллю “Stripes of Fury”

Перемога Tribal Liberation Force ознаменувалася нагородженням пілотів медаллю “Stripes of Fury”

wallpaper-logos-minmatar-3[1]

Matar, Pator IV – Sanmatar Maleatu Shakor нагородив тисячі пілотів Tribal Liberation Force спеціальною медаллю за їх участь в наступі, що приніс велику перемогу силам ополчення в зоні бойових дій на Амаррско-Минматарской межі.

Остаточна поразка Амаррского ополчення настала YC118.06.19, внаслідок зміни статусу систем Gebuladi, Raa, Sirekur і Vimeini, відбитих в ході блискавичного настання сил TFL, яким вони так само захопили ще більше 30 систем протягом тижня.

В ході спеціальної церемонії в Grand Caravanserai на Matar, Sanmatar Shakor призвав до боротьби за Республіку і виразив вдячність бійцям ополчення за їх вклад в досягненні панування над спірними територіями, що охоплюють пограничні сузір’я в регіонах Bleak Lands, Devoid, Heimatar і Metropolis.

Стоячи перед главами Republic’s Tribal Council, Shakor вголос прочитав цитату з нагороди “Stripes of Fury”: “Скільки разів вони повинні спробувати закувати наш народ в ланцюги перш ніж зрозуміють? Ми не відступимо. Ми завжди знову піднімемося і заберемо то що належить нам, і прокричимо наш бойовий клич свободи! За їх безглузді спроби пригноблення нашого народу Tribal Liberation Force поставила їх на коліна! Від імені семи племен і Республіки Минматар, сьогоденням я нагороджую вас медаллю Stripes of Fury”.

Тоді як це перший випадок, коли силам Минматар вдалося претендувати відразу на усі спірні території, нам ще належить дізнатися наскільки довго продовжиться така ситуація. Минулий досвід довів, що обмежені законом CONCORD Emergency War Powers Act військові дії йтимуть зі змінним успіхом відповідно до позицій імперій в тому, що деякі капсулеры називають “Маятниковими війнами”.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.