Головна / Новини EVE / Перше знищення цитаделі в лоусеку

Перше знищення цитаделі в лоусеку

citadel[3]

Знищення нововедених цитаделей було лише питанням часу. Об’єднаними силами Shadow Cartel та WAFFLES в лоусеку Seyllin була знищена перша цитадель типу астрахус, що належала альянсу General Tso. Gremk, флітком Shadow Cartel, розтлумачив подробиці кілрапорту. За словами Gremk, Shadow Cartel мав шпигуна на рівні директора в альянсі General Tso.

Цей шпигун надав інформацію про заонлайнення цитаделі. Після підтвердження цієї інформації було сформовано флот, що рушив до Seyllin. Прибувши в грід, вони побочили флот WAFFLES, що прибув з тією ж метою. Побачивши, що флот WAFFLES поступається за кількістю та класом кораблів, їх флітком зв’язався з Gremk’ом, прохаюйчи про приєднання до забави. Оскільки бійці General Tso щойно «вистрибнули на цинку Shadow Cartel, демонструючи значну лють», Gremk погодився на пропозицію, в результаті чого в лоусеку була знищена перша цитадель. Алійці General Tso спробували сформувати оборонний флот, що складався з п’яти тристанів та біфросту, але ніяк не зміг захистити цитадель, і їм залишилось лише споглядати, як швидко була знищена їх щойно заонлайнена цитадель.

img

Цей бій, а насправді просто різанина, розкриває дещо нове у механіці цитаделей. 15-тихвилинний таймер встановлення захисних модулів змушує тримати флот напоготові на час цього вікна вразливості.

Оскільки цитаделі новинка, всі поспішають отримати одну, в той час як іншим кортить вписатись в кілмейл. Досі всі знищені цитаделі – астрахуси, найменші цитаделі. Фортізар, кіпстар та Апвел Палантін кіпстар буде складніше встановити та знищити. Згодом гравці Єви знайдуть кращі та винахідливіші способи захисту цих нових структур, роблячи їх більш складними для знищення. Але в найближчій перспективі, я гадаю, ми будемо продовжувати спостерігати знищення цитаделей, зокрема астрахусів. Станом на 3 травня їх було знищено вже 13.

Репортаж Caesar Manson, члену Rolled Out, Shadow Cartel, 03 травня 2016 року.

Переклад Mak Sim taki da.

Джерело: http://evenews24.com/2016/05/03/first-lowsec-citadel-down/

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.