Головна / Новини EVE / Питання про «Тіні Змії» (Shadow of the Serpent)

Питання про «Тіні Змії» (Shadow of the Serpent)

serpentis[1]

Питання. Чи буде переклад описів до завдань?
Відповідь. На жаль, ми змушені повідомити вас, що переклад описів завдань Shadow of the Serpent НЕ буде доступний, в тому числі і для російськомовних гравців.

П. Я не розумію як знайти потрібний маяк для завдання?
В. Якщо ви граєте російською, то все назви маячків у вас будуть відображатися російською мовою, оскільки в описі завдань назви маячків вказані в англійському варіанті, вам потрібно переключити мовні настройки наступним чином, і очистити файли кешу перед повторним входом в гру. З такими настройками маячки будуть відображатися англійською мовою та ви зможете звіряти назви з описом завдань. Інші ж назви матимуть підказку російською мовою.

П. Я зміг виявити маяк в космосі, але по вказаних координатах мені не вдалося виявити НПС
В. Вам треба включити відображення типів їх кораблів в налаштуваннях оглядової панелі.

П. Я зміг виявити маяк в космосі і завершити завдання, але після проходження мені не додалися очки.
В. В даний момент присутсвует збій, у зв’язку з яким іноді окуляри за виконання завдань не нараховуються, ми впровадимо виправлення впродовж декількох днів, швидше за все завтра (30 червня). Крім того, зверніть увагу, що для проходження завдань Serpentis Shipyard і Serpentis Research Facility вам треба підібрати вміст контейнера.

П. Чи є обмеження за типом кораблів для проходження завдань?
В. Ви можете проходити завдання на будь-якому кораблі, окрім завдань в яких чітко вказаний тип корабля для проходження, наприклад в завданнях Beginners Hatred і Beginners Anger вказано, що їх треба проходити на учбовому кораблі (rookie ship).

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.