Головна / Новини EVE / Project.Mayhem втратили Ревенанта в Citadel

Project.Mayhem втратили Ревенанта в Citadel

rev

22 травня о 00:58 за часом Єви в системі Erila регіону The Citadel Test Alliance Please Ignore впіймали у пастку та знищили Revenant’a, що належав Damien’y Shroud’y з Project.Mayhem.

Раніше Project.Mayhem. вбивали багато ворожих капіталів в своїх системах. Согоднішній день, на їхню думку нічим не відрізнявся. Але Test Alliance Please Ignore слідкували за розвагами Project.Mayhams. в цій області впродовж деякого часу і вирішили спробувати знищити кілька капіталів. Сформувавши комплексний флот з 50-ти пілотів на суперкарієрах, дредноутах, факсах та хевідикторах, що сиділи в титані Test Alliance стали готувати пастку. В Erila була відправлена цинкова чита, до якої за кілька годин було відправлено нагльфара з зафіченою цинкою, яку він був готовий запалити для решти флоту.

Здавалось, що Project.Mayham. не спокусилися на приманку з нагльфару, вони зволікали. Тести навіть зібрались відкликати його назад. Чита розклочилась і запалила цинку, на яку прибуло 3 блек опс батлшипи. Сподіваючись на більшу здобич, Тести вирішили утриматись від залучення підкріплення і дозволили БШ лупцювати дредноута. Гармати БШ лупили по дреду і коли вони додавили його до половини броні сталося те, чого ніхто не очікував. Прибули фенікс, архон та ревенант, яких взагалі існує усього кілька екземплярів. Test Alliance, не гаючи часу, зачинили пастку. Нагльфар запалив цинку, на яку прийшло підкріплення. Блек опс БШ вдалось втекти, але хевідиктори впіймали архона та фенікса. Ревенант хутко заклочився, сподіваючись непомітно вислизнути. Прибули капітали Тестів. Мазершипи, дредноути та карієри затаклили та атакували капіталів, в той час як хевідиктори намагалися розклочити фракційного суперкарієра. Project.Mayham. відчайдушно опиралися і змогли знищити підсадного нагльфара. Але залп за залпом по щитам капіталів Проекту просто дезінтегрували їх своєю величезною потужністю.

Залишившись без підтримки в гріді, ревенант молився про везіння. Але, як і слід було очікувати, хевідиктори попрямували прямо до нього і розклочили. Опинившись у ввімкнених дизполях, ревенант не міг утекти. Його оверв’ю геть почервоніло, оскільки увесь капітальний флот заходився його обстрілювати. Через зміни системи рефіту ревенант не зміг перефітитись з ганкфіту в танк і просто розсипався.

Бій вщух… Тest Alliance Please Ignore хутко залутали поле бою і за кілька секунд флот пішов майже так само швидко, як і прийшов.

Кілмило тут.

Бій тривав близько 5-ти хвилин з локалом близько 60-ти гравців без уповільнення часу.

Test Alliance Please Ignore втратили 2 корабля, один з яких – нагльфар, загальні збитки склали 2,65 мільярдів.

Project.Mayham. втратили 5 кораблів на суму в 135,9 мільярдів.

Punkrawk є учасником Blades of Athena, Dropbear Sanctuary

Джерело: http://evenews24.com/2016/05/22/project-mayhem-revenant-down-in-the-citadel/

Переклад Mak Sim taki da

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.