Головна / Новини EVE / Результати виборів в CSM 11

Результати виборів в CSM 11

CSM11_small1[1]

Вітаю , капсулери!

В ході «Фанфеста -2016» на основній презентації по EVE Online (подивитися її можна  тут) ми оголосили  результати  виборів  одинадцятого  скликання  Ради  гравців. Тим, хто їх не бачив, нагадаємо :

Контакти пілотів, гравців що увійшли до Ради – тут. Уважні читачі вже помітили, що постійних учасників  четверо (а не двоє, представлених в ході «Фанфеста»)

Тим, хто не знайомий з концепцією Ради гравців, пояснимо: ця Рада вибирається гравцями; пілоти, що входять в нього, є представниками гравців перед CCP…

Члени Ради гравців обговорюють з розробниками гру та її передбачувані майбутні зміни, і доносять до розробників як відгуки співтовариства гравців в ” Єву”, так і експертні думки. Крім того, частина Ради двічі на рік відвідує Ісландію і CCP особисто, і в продовж декількох днів  бере участь в саміті, спілкуючись  з командами розробників. Детальніше про Раду гравців — тут.

Що бажають особисто проглянути бюлетені і проглянути код на «Пітоні», за допомогою якого були підраховані голоси,можуть зробити це – тут. Вибори проходили за тими ж правилами, що і  минулого року , по системі единого передаваемого голоса. Відмітимо що один з кандидатів зійшов з дистанції до оголошення результатів; він був знятий за відповідним правилом, вже передбаченому  в програмі підрахунку  голосів. (Детальніше про форматування файлу з розширенням .blt розказане тут у пункті 3.1). ). Копія перевірочної балки, в якій цей же кандидат не знятий,прикладена  в тому ж наборі файлів.

У загальній сумі на виборах в Раду гравців одинадцятого скликання було подано 22 345 голосів Це менше, ніж минулого року; попри те, що ми визначаємо ефективність Ради гравців не лише по числу поданих голосів, ми вважаємо, що слід поліпшити взаємодію CCP і CSM, та процес інформування про вибори.

Крім того, в порівнянні з минулим роком знизилося і число кандидатів, але 53 кандидати все ще є досить широким асортиментом для вибору.

Приведемо розподіл тих, що голосують по країнах. Як завжди, сильні позиції США, Великобританія і Німеччина дещо відстають.

Велика частина тих, що голосували прийшла в гру не раніше 2012 року; лідирує по цьому параметру 2013 рік.

Як завжди, велика частина голосів подана в ході перших двох днів виборів. На відміну від минулих років, голосів в другий день подані набагато більше, ніж в перший, але це пов’язано з серверними проблемами, що припали на перший день виборів і вплинули у тому числі на сайт для голосування.

Ми з нетерпінням чекаємо початку співпраці з одинадцятим скликанням Ради гравців і спільної роботи над поліпшенням гри. Сподіваємося, що зможемо ясніше доносити до вас хід подій; ми також в курсі, що сама Рада гравців в цьому скликанні дуже безперечно налаштована на підвищення прозорості нашої взаємодії. Виражаємо величезну вдячність тим, хто проголосував, а також тим, хто доклав руку до інформування і поширення вести про космічну демократію, зокрема авторам EVE Vote Match, CSM Watch і іншим. Вперед і вгору!

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.