Головна / Новини EVE / Розкажи свою історію – ми чекаємо тебе!

Розкажи свою історію – ми чекаємо тебе!

ccp1[1]

Тут, в CCP, ми шукаємо більше різних шляхів збільшення обізнаності про Єву та просування Нового Едему для ширшої аудиторії.

Після успіху, побаченого в перебігу останніх декількох років, додаткового освітлення подій на ФанФесті, приголомшливих зустрічей гравців, які ви всі збирали, спрямованого в сторону ком’юніті маркетингу, такого як This is EVE, This is Fanfest та інших неймовірних відео, створених спільно з ком’юніті, ми хотіли б продовжити цей шлях демонстрації творчості, винахідливості, різноманітності та відданості наших пілотів.

Коротше кажучи, для нашої наступної кампанії нам потрібен ТИ!

Ми шукаємо гравців в Єву, які хочуть взяти участь в зйомках фільму, де ви будете говорити про ваш ігровий досвід та історії з гри. Ми хочемо почути більше про ваші витівки та витівки протягом багатьох років, які ви випробували як частина того, що найближче до найкращого і самого згуртованого ком’юніті в онлайн-іграх.

Тим, хто захоче взяти участь в зйомках, можливо буде потрібно провести ніч в місцях проведення оних та звичайно, будь-які витрати на проїзд та проживання будуть покриті за рахунок CCP з додатковими ігровими вкусняшками в подяку за витрачений час.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.