Головна / Новини EVE / Shadow of the Serpent: Тінь Змія

Shadow of the Serpent: Тінь Змія

serpentis[1]

За останні 9 місяців, капсулери Нового Едему працювали разом, щоб перемогти Omir Sarikusa, підтримували Mordu’s Legion в боротьбі проти піратів Serpentis, допомагали Upwell Consortium будувати Цитаделі, і забезпечили серйозну підтримку Valkyrie в боротьбі з Guristas. Це були захоплюючі часи, і тих з вас кому припала до душі участь в цих подіях та в розвитку історії Нового Едему чекають нові випробування.

28 червня в новому випуску EVE Online угрупування Serpentis відродиться в новому івенті “Shadow of the Serpent: Тінь Змія”.

В чому суть

Назва операції пояснюється таємною гонкою озброєнь, яку ми будемо спостерігати протягом кількох тижнів. Багато організацій Нового Едему невдоволені тим , що Serpentis створюють нову, прогресивну технологію з метою поширення, і готові на все щоб щоб зупинити піратів. Тому їм потрібна ваша допомога.

В зв’язку з недавніми подіями провідні корпорації  і фракції мають багато клопотів і змушені звернутись до віднедавна незалежної Scope Network. Scope Network  використає ситуацію для нового бізнес напрямку і стане посередником між організаціями Нового Едему і реальною силою – капсулерами. Для допомоги Scope Network ми розробили прототип нової системи оповіщень про ігрові події.

Доступні дії продемонстровані на даному прототипі не мають відношення до “Shadow of the Serpent” і показані тільки для демонстрації нового інтерфейсу.

character_screen[1]

Під час івенту ви будете мати можливість бачити окремі випробування у вікні вибору персонажа. Також вони з’являться у новому ігровому вікні Scope Network, доступ до якого можна отримати через систему Neocom. Впродовж операції яка триватиме 6 тижнів вам буде доступний розширений список завдань, включаючи роуми проти піратів  Serpentis і Angel Cartel і 9 тематичних комплексів з нагородами і трофеями. Крім того кожного разу після виконання завдання з вікна Scope ви будете заробляти очка до малого, середнього та великого призового контейнера Scope Network. Ці контейнери будуть містити доволі приємні винагороди які будуть представлені під час івенту.

Як прийняти участь?

Після виходу червневого релізу ви зможете знайти доступні завдання у вікні Scope Network. У вікні ви побачите кілька завдань, які мережа  Scope пропонує капсулерам. після їх виконання ви отримаєте нові. Пропоновані завдання дійсні протягом 3 днів.

first[1]

second[1]

Після завершення ви зможете побачити суму ваших очок і кількість очок необхідну для доступу до нового завдання. Ваш прогрес зберігається, тому ви можете робити перерву коли забажаєте. Капсулери які зароблять найбільшу кількість очок під час івенту отримають особливу винагороду.

Пам’ятайте, що завдання на зображеннях – прототип, ми не хочемо зіпсувати сюрприз. Нам не терпиться побачити як пройде операція і ми чекаємо на ваші відгуки.

Чому змінили івент?

Ми отримали безліч позитивних відгуків про івенти минулих років на  Fanfest 2016 та CSM Summit, проте була заклопотаність з приводу “видимості” івентів. Ми покладались на соціальні мережі, сайти, імейли, відео SCOPE, для розповсюдження інформації, але не всі пілоти чули про “призив до зброї”.Ми вирішили виправити ситуацію у Shadow of the Serpent.

Раніше, якщо ви хотіли прийняти участь у івенті, необхідно було перевіряти ресурси з тематикою EVE або шукати посилання на сторінку івенту. Потім доводилося мандрувати з системи в систему у пошуках контенту. Ми вважаємо це встановило занадто високий бар’єр для участі в новому контенті і створювало багато перешкод у залучені нових гравців. Також ми хочемо гарантувати відчуття новизни. Для останніх кількох івентів ми створювали 1-2 тематичних комплекси але ми хочемо створити систему для підтримки різних стилів гри і експериментів з новими напрямками PVE. Новий інтерфейс дає можливість реалізувати це. Ми можемо експериментувати з типами контенту і представляти результати через Scope Network.

Нехай щастить! Ми чекаємо на ваші відгуки про Shadow of the Serpent  та ідеї стосовно нових івентів. Shadow of the Serpent стартує у Новому Едемі 28 червня.

“Коли ми представимо цей дизайн капсулерам це змусить їх прислухатись. У них не буде вибору. Тільки тоді Federation зрозуміє, що їхня самовпевненість і безтурботність стосовно Molyneux стали каталізаторами і створили монстра, який тепер перед ними.

Що стосується Arteu, повернення в конфлікт стало найбільшою помилкою в його житті, і я постараюсь щоб старий шахрай дізнався про це до того як я покінчу з ним і з його новими друзями.”

Salvador Sarpati – Low Orbit Capital Shipyard, Serpentis Prime – 118/06/01

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.