Головна / Новини EVE / Stainwagon та Vanguard крокують до війни

Stainwagon та Vanguard крокують до війни

The War of South-Eastern Agression

Iam Lynch

Примітка: автор цієї статті є учасником альянсу Triumvirate.

14 травня Stainwagon оголосив війну коаліції Vanguard, використавши як привід недавні агресивні дії Vanguard в їх буферних регіонах Immensea та Tenerifis. Одразу після оголошення цієї інформації на форумах Stainwagon’у ганг Stainwagon Cerberus перервав ентоз операції Stella Nova на Сході Detorid’y і приступив до укріплення величезної території на Північ від цього регіону. На форумах Vanguard’у пост про початок війни зі Stainwagon з’явився за кілька годин потому. Багато хто розцінював цю війну, як неминуче продовження минулорічного завоювання Drone Region Federation (DRF) на Південному Сході від коаліції Red Menace (RMC), де Stainwagon отримав значну підтримку RMC в спробі запобігти розширенню впливу DRF на схід мапи.

Хто ж учасники цієї війни?

ru0RGyo

Території Stainwagon’у на Півдні

Нападники: Stainwagon (SW)

Stainwagon – найстарша з живих коаліцій у грі. Останні 10 років коаліція утримувала клайм над більшою частиною Півдня. За багато років склад альянсу Stainwagon змінився, хоча ядро з корпорацій та пілотів, які були в Stainwagon’і з моменту його створення залишається. Не рахуючи кількох сутичок з Gentlemen’s Club влітку 2015 року, Stainwagon не мав великої війні з часу їх отаборення на Півдні на початку 2015 року, коли велася війна проти Nulli Secunda. Це дозволило Stainwagon зібрати сили, що дає їм перевагу у війні. Таке затишшя в великомасштабній ПвП-активності для інших ПвП-коаліцій було б, безсумнівно, згубним, однак Stainwagon зберіг високу боєздатність, беручи участь у Світовій війні Гунів, починаючи від приєднання до MBC (INFAMOUS) до приєднання до CFC (Soviet Union.). Слід зазначити, що зараз Afterlife., союзні Stainwagon’у не входять до його складу і тому несхоже, що вони допомагатимуть в цій наступальній кампанії.

Stainwagon – в першу чергу москальська коаліція з альянсів, таких як Soviet-Union та FEDERATION OF INDEPENDENT STELLAR SYSTEMS, до яких в основному і входять їх російськомовні гравці. Stainwagon також має польський підрозділ в C0VEN та англомовний підрозділ, представлений I N F A M O U S. Як стверджують, Stainwagon налічує близько 13 000 активних пілотів, готових до бою.

Stainwagon оголосив своїм плацдармом Y-N в Immensea, і різні альянси, що входять до Stainwagon’у почали розгортання. Але досі тільки Soviet Union та Infamous показали високу явку на маневри.

ISCEyzl

Території DRF на Сході

В обороні: Drone Regions Federation (DRF)

Drone Regions Federation – це коліція, що складається з інших коаліцій. DRF складається з чотирьох своєрідних груп, що відрізняються своєю культурою, складом флоту та ПвП-майстерністю.

Основою федерації є коаліція Vanguard чисельністю близько 3400 гравців, яку очолює Triumvirate., корпорації якого, такі як IT’S ONLY PIXELS, Stella Nova та Hell’s Pirates утворені гравцями переважно з ЄС та США. Створена в Південних дронових регіонів та S-East влітку 2015 року в ході успішної війни проти XiX, коліція швидко зростає.

Другою коаліцією в DRF є коаліція Geminate (GemiCo) з Legion of xXDEATHXx на чолі і включає в себе в основному москальські альянси, такі як Infinity Space і Hard Alliance. Помітними в GemiCo також є Advent of Fate, Invictum і ROC.. GemiCo базується в регіоні Geminate, але володіє переважною більшістю дронових регіонів, які належать та оподатковуються XіХ.

GemiCo недавно брали участь у серії незначних сутичок в Vale of the Silent проти Тest Alliance Please Ignore в клаймпросторі Infinity Space. Infinity Space. на Сході регіону. Через цей конфлікту поки невідомо, наскільки активну участь GemiCo братиме в обороні коаліції Vanguard.

Третім потужним силовим блоком в DRF є коаліція Solar Fleet і коаліція Co. Блок складається з Solar Fleet, їхнього тренувального альянсу Solar Wing. і альянсу P-A-T-R-I-O-T-S. Соляри самостійні і оподатковують регіон Outer Passage, який вони отримали після їх допомоги TRI у війні TRI проти XіX. Соляри також володіють значною частиною регіонів Insmother та Detorid, які вони захопили у RMC під час війни Vanguard проти RMC.

Останньою частина коаліції DRF є блок Drone Walkers. Ця частина є складною, суперечливою і змінюється щодня, так що ця інформація може бути злегка застарілою. На початкових етапах WWB, деякі з альянсів, які живуть в більш віддалених районах дронрегів вирішили об’єднатися і взяти участь у війні. На чолі з Alternate Allegiance та InPanic, ця коаліція включає в себе членів, таких як Just A Game., Requiem Eternal і Bloodline. Ця коаліція мала пристойне покриття у всіх таймзонах. Після повного завоювання Tenal вибухнула драма з CFC, коли XіX зажадав від Drone Walkers місяці.

Кілька учасників Drone Walkers проголосили свою незалежність від XіX і почали укріплювати Oasa, Perrigen Falls і Cobalt Edge. Інші учасники поспішили підтвердити свою вірність XіX, що призвело до ще більшого розколу Drone Walkers. Ті, хто не міг протистояти GemiCo/Solar, а також Drone Walkers були примусово виселені з дронрегів і наразі проживають в Tenal, де ще ведеться помірної успішності партизанська війна проти ХіX/Solar та інших жителів Північних/Центральних частин дронрегів.

Незважаючи на невеличку громадянську війну, чисельність Drone Regions Federation сягає близько 22 000 гравців і до бою можуть стати більш ніж 500 пілотів.

Потенційні учасники:

Red Menace Coalition

Незважаючи на неспокій в Period Basis і невелику війну з жителями Delve Core, не важко уявити собі як RMC, особливо Red Alliance, бажають допомогти Stainwagon, зламавши Південний Схід Vanguard’у. Insmother має величезне символічне значення для пілотів RA і, безсумнівно, багато пілотів з RMC досі мають активи в Insmother, що вони не змогли витягти, перш ніж втратили регіон.

Ніхто в Red Menace Coalitionв не оголошував про будь-які плани допомоги Stainwagon’у; вони зараз навіть не в плюсах один у одного. Тим не менш, багато хто не був би здивований, побачивши, що в якийсь момент RMC вступить у війну на боці Stainwagon’у, особливо якщо Stainwagon будуть на своїй території і потребуватимуть допомоги.

Fidelas Constans

Станом на 12 травня FCON здався Triumvirate. після 6-денної війни. Війна нібито була розпочата п’яним фліткомом, який атакував авангардний пос в недавно завойованому FCON просторі. FCON швидко усвідомили свою малочисельність та недостатність вогневої міці і здалися Vanguard’у, поступившись значимістю між коаліціями та виплативши деяку контрибуцію.

FCON почали зосереджуватися на зміцненні свого простору і розбудовують власну коаліцію в регіонах Immensea і Tenerifis. Деякі пліткарі припустили, що FCON може порушити їх вимушену мирну угоду з Vanguard’ом і допомогти Stainwagon’у в знищенні їхного недавнього ворога. Але FCON мають репутацію дуже гордовитого альянсу, наприклад, вони відмовились брати участь в івенті «Жита бьорн» своїх попередніх господарів, тому ймовірність порушення їми свого слова є невизначеною.

Pandemic Legion/Northern Coalition.

Сумнозвісна «третя сила» нулів з великою ймовірністю братиме участь в цьому конфлікті. Обоє – і Pandemic Legion (PL), і Northern Coalition. (NC) продали дронреги XіX у 2014 році, наймали XіX в минулому, і в цілому, як відомо, приходять через вормхоли на допомогу XіX під час затяжних боїв.

Обоє – Pandemic Legion і Northern Coalition. є стовпами коаліції Money Badger Coalition, з NC., що має шматок пирога Deklein’у, і тому малоймовірно, що вони напрвлять усі сили на допомогу XіХ. Хоча, якщо з’явиться можливість знищення капіталів Stainwagon’у, ці дві групи можуть з’явитися на полі бою, щоб допомогти DRF.

Що спричинило війну?

Хоча точна причина війни залишається неясною, будучи загубленою серед різних думок і заяв, загалом Stainwagon звинуватили недавню перемогу Vanguard’у над FCON, як таку, що порушує їх буферну зону безпеки, в результаті чого виникла потенційна небезпека для основних регіонів Stainwagon’у. Навіть якщо б Vanguard і FCON ніколи не почали війну, швидше за все, Vanguard/DRF і Stainwagon врешті-решт зіткнулися б головами, оскільки протягом деякого часу ці дві коаліції повільно розширювались назустріч одна одній.

Під час просування Vanguard’у на Північ для допомоги OSS/OOS в WWB в регіоні Venal союзний Stainwagon’у альянс Fortis Et Certus (FEC) скористався можливістю претендувати на констеляцію SNOVA на Заході Detorid’у. FEC жили з союзним Stainwagon’у альянсом RAUMWAFFEn KOALITION (W4FF3) в Immensea, так що заклаймлена констеляція в Detorid’і насправді не використовувалась. Деякі вважають, що ця констеляція була захоплена для того, щоб спровокувати Vanguard атакувати FEC (і, таким чином, Stainwagon) забезпечивши Stainwagon’у моральну перевагу casus belli.

Обидві сторони брали участь в WWB і повернулися в останні тижні, так що цілком ймовірно, що потреба утримувати своїх пілотів ПвП-активними також зіграла свою роль в розпочинанні війни. Зараз, з розпадом CFC, плюси обох сторін охоплюють увесь Схід Єви, так що було неминуче, що ПвП-пілоти обох сторін врешті-решт будуть шукати конфлікту з візаві.

Війна розпалюється

Відразу ж після оголошення війни сили Stainwagon’у окупували величезні території Північного Detorid’у великим флотом церберів. Окупація не зустріла опору, хоча пізніше в той же вечір Vanguard відповів штурмом Y-N4EF, яку Stainwagon використовує в цій війні як точку опору. Спочатку Vanguard, з’явившись зненацька, розбили місцевих захисників, RAUMWAFFEn KOALITION, але після години ентозування прибув флот Stainwagon’у зі 180-ти церберів. 150 пілотів Vanguard’у на тенгах були підкріплені 50 бійцями Solar Fleet’у на церберах, і разом вони змогли змусити церберів Stainwagon’у відступити з поля бою, завдавши їм збитків у 7 млрд, натомість зазнавши збитків у 1 млрд. Stainwagon поступилися шляхом до Vanguard’у, щоб зміцнити багато структур в констеляції.

Наступного дня Stainwagon ще раз ризикнув в Detorid’і і підсилив війська в регіоні Stella Nova. На цей раз Stainwagon зосередився на зміцненні станції в 0-W778, в той час як станція в 0-W ні для чого не використовується, ще робить її ідеальною базою і її успішне захоплення забезпечить Stainwagon закріплення в регіоні. Оскільки система майже не використовується, Stainwagon зміг зміцнити її, перш ніж Vanguard може спробувати завадити їм, стратегічно поступившись Stainwagon’у. Флот Stainwagon’у зі 140 осіб на церберах незабаром зіткнувся з 160-ма тенгами Vanguard’у і в ефективності бою Vanguard зміг трохи випередити супротивника, завдавши збитків у 8 мільярдів, втративши 6 мільярдів. Stainwagon ще раз поступився полем бою і відправився додому, досягнувши стратегічної мети, навіть програвши бій.

Джерело: http://evenews24.com/2016/05/19/vanguard-and-stainwagon-march-to-war/

Переклад Mak Sim taki da

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.