Головна / Новини EVE / Стани Клонів

Стани Клонів

CLONE_STATES_-_FRIGATES[1]

Сьогодні в нас є захоплива новина, ми поділимося з вами планами щодо нової можливості, яка дасть змогу новим та старим гравцям грати в EVE Online безкоштовно.

Це фундаментальна зміна в механізмі EVE, тому ми б хотіли пояснити кілька моментів та можливо отримати допомогу від вас, щоб зробити все правильно. Потім, у кінці блогу ви знайдете секцію Запитання/Відповідь де знаходиться інформація, що не ввійшла до блогу.

Можливість побудована на комплексній біотехнології, що стала причиною злету капсулерів: клонах. Технологічний прорив у Новому Едемі призвів до нових методів виготовлення та налагодження клонів, та розкрив можливість для різноманітних Станів Клонів. За допомогою цієї технології виробники клонів можуть будувати та поширювати клонів базового  стану, так званий Альфа. Вони можуть бути вдосконалені для переходу в інші стани, але Альфа завжди буде доступний. Статус виданого клона може впливати на доступ до вивчених навиків, можливості вивчати нові та швидкості навчання.

Під час запуску цього року лише два стани будуть доступні:

  • Альфа клон – новий базовий стан для всіх клонів ті буде доступний для кожного персонажа у Новому Едемі в любий момент часу. Клони в Альфа стані зможуть тренувати та використовувати спеціфічний набір навиків включаючи Т1 Фрегати, Есмінці та Крейсера вашої фракції а також необхідні навики на модулі та зброю. Швидкість вивчення навиків буде нижчою у порівнянні з Омегою.

  • Омега клон – його можна отримати переналагодженням базових клонів за допомогою технологій neural expanders та  cerebral acceleration, що дає необмежений доступ до навиків. Омега клон буде функціонувати так як ваш теперішній персонаж з підпискою на гру.

Ваш стан клона буде визначений по стану облікового запису. Персонажі з підпискою або оплачені PLEXом отримають Омега клон, в той час як Альфа буде виданий персонажам без підписки.

У вас напевне вже зібралось багато запитань, і ми спробуємо відповісти на деякі з них тут, але давайте трохи поговоримо про те чому ми вирішили зробити ці зміни і чому саме зараз.

Всім відомо що EVE дуже специфічна гра. Наш обєднаний сервер значить що кожний гравець насправді впливає на кожного іншого, через економіку, збір ресурсів, просто у бою. Це значить що наш всесвіт стає з кожним новим громадянином цікавіший, більш захопливий і небезпечний .

Ми з вами знаємо це давно і  так само намагалися привести більше нових людей до нашої пісочниці. Частина наших планів на майбутнє гри включає вільний доступ, але через вплив усього на всіх гра стає вразливою. Ми знали що якщо шлюз буде відкрито не правильно ми отримаємо все від падіння серверів до колапсу економіки. Тим не меньше, ми вдосконалили наше залізо, переробили (в основному) код гри і ми віримо що крокуємо у вірному напрямку.

EVE готова до цього

Тепер до подробиць і як насправді це працює.

Стани клонів докладніше.

Перш за все, облікові записи майже не зміняться. Кожен обліковий запис має три слоти для персонажів. Лише один з них може вивчати навики. Лише один з персонажів може знаходитись у грі. Такі послуги як PLEX, Тренування багатьох персонажів та Продаж навиків не зазнають змін.

Як написано вище, кожен акаунт з активною підпискою (оплаченою грішма чи PLEXом) буде мати всіх персонажів вдосконалених до Омеги. Омега може бути ввімкнений просто – він працює саме так як працювали оплачені облікові записи.

Альфа в той час має багато відмінностей. Найважливіша річ яку треба знати про Альфа клони це що вони використовують специфічний набір навиків та рівнів навиків. Ми плануємо на початку, що Альфа набір навиків буде зосереджений на використанні Т1 фрегатів, есмінців та крейсерів. Альфа клони зможуть використовувати корбалі та навики характерні для їхньої фракції. Якщо ви маєте навики не характерні для Альфа клону вони будуть вимкнені , використання їх буде не можливе аж доки ви знову не станете Омега клоном. Персонаж буде починати гру ж тими ж самими 400 000  одиницями навиків як і зараз, та матимуть можливість вільно тренуватися у межах Альфа списку. Повністю тренований Альфа клон матиме приблизно 5 мільйонів одиниць навиків. Ви можете знайти Альфа перелік навиків у секції Питання/Відповідь.

Через специфічний відбір навиків ми можемо бути впевненими що екосистема EVE та цінність Омеги захищені, в той же час Альфа отримають різноманітний та захопливий досвід гри. Стани клонів запобігають доступу до таких сильних навиків як  Cynosural Field Theory та Cloaking, та обмежують фарм через навики що контролюють маштабування та ефективність. Ми також маємо можливість для правки Альфа списку навиків, як тільки буде потреба. Альфа мають достатньо свободи дії. Вони можуть робити все , від штурмування нулів у складі флоту Каракалів до дослідницьких сайтів в хайсеку та відігравати важливу роль у фракційних війнах.

Разом з усіма змінами, описаними вище ми б хотіли переконатись що сама гра буде добре показувати якого статусу клону потребують навики, модулі, сертифікати чи активність. Для цього ми додаємо нові іконки по всьому клієнту та у вікні персонажа, щоб ви точно знали що дає кожній стан клона.

Багато гравців приповерненні у гру опиняться в ситуаціях у яких Альфа просто не міг опинитися. Наприклад за кермом Титана. Перевірте секц.ю Питання/Відповідь, але основний підхід – невтручання. Ми не будемо пересувати кораблі, або відміняти ваші ордера та виробництва. Разом з тим переваг від навиків Омега статусу не буде і модулі які потребують цих навиків будуть вимкнені.

Підхід описаний вище оснований на спільній праці всих нас, але нам потрібна ваша допомога для того щоб зробити досвід гри Альфа максимально захопливим.Нам потрібно почути вашу думку про використання Альфа та можливі проблемі у використанні. Нам треба ретельно встановити список навиків для Альф. А також нам потрібно знати що ми можемо зробити для підтримки нових гравців.

CSM  почули про нововведення на пару днів раніше і зараз збирають відгуки , щоб передати нам їх на зборах у вересні. Якщо вам єщо сказати тема на форумі присвячена цьому блогу саме те місце для початку, також скоро зявляться нові місця і канали.

Ми надзвичайно зхвильовані щодо цієї нової можливості. Скоро Новий Едем затопить хвиля цікавих новачків, які будуть досліджувати світ, що ми будували разом впродовж 13 років. Ви можете формувати їх досвід. Ви збираєтесь допомагати їм обладнувати PVE есмінець? Чи може дасте ім пару прикладів відомої лоусечної гостинності? Вибір за вами.

Стани клонів будуть введені в листопаді.Що це означатиме для тебе ?

Питання/Відповідь

Питання про те як це працює

П: Де я можу побачити які навики для АЛьф дозволені для вивчення та використання?

В: Повний список внизу цієї сторінки. Оскільки робота ще ведеться список може змінюватись в залежності від ваших відгуків

П: Якщо я вдосконалю свій обліковий запис до Омеги, це вплине на всіх моїх персонажів?

В: Так, стан клона розвосюджується на всіх персонажів, слід памятати що тренувати навики може одночасно лише один персонаж на обліковому записі (окрім випадків коли ви маєте сертифікат на додаткову чергу тренування).

П: Чи можуть Альфа додавати та вилучати навики?

В: Ви можете додавати навики не зважаючи на статус вашого клона. Зараз ми плануємо вимагати Омега стан для вилучення навиків і не давати Альфа такої можливості.

П: Чи є обможення на одночасний логін Альфа клонів ?

В: Ми ще не вирішили чи варто накладати обмеження а одночасний логін для АЛьфа клонів. Рішення буде залежати від ваших відгуків та від технічних можливостей для реалізації

П: Чи можуть інші бачити мій статус клона?

В: Ні , тільки ви зможете побачити свій статус. Нам здається що знання про статус клона буде давати надто багато стратегічно інформації.

Питання про гравців, що повернулись:

П: Я колись грав в EVE, мені треба щось робити щоб отримати Альфа стан ?

В: Ні, кожен не активний обліковий запис автоматично отримає альфу.

П: Що станеться коли я отримаю Альфу, а ле  я в кораблі що потребує Омега навиків?

В: Вам дозволять летіти на кораблі до того як ви потрапите в док, але ніякі бонуси та характеристики корабля не дадуть можливостей Омега клону.

П: Що трапиться коли я зайду в гру Альфою , але маю обладнані модулі, що потребують Омега навиків?

В: Модулі будуть деактивовані коли ви зайдете в гру

П: Що трапиться у випадку коли моя черга тренування міститть Омега навики, але сам я Альфа?

В: Ми зупинимо вашу чергу навчання і вам доведеться перезапустити її вручну після видалення Омага навиків, або поновлення Омега статусу.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.