Головна / Новини EVE / Увага! Помічені спроби фішингу в сторону акаунтів Eve Online!

Увага! Помічені спроби фішингу в сторону акаунтів Eve Online!

Cpl4frLXEAAc7z6[1]

Нещодавно ми були інформовані про проведення фішинговою атаки, спрямованої проти гравців Eve Online.

Як ви можете побачити на картинках вище, користувачам відправляються електронні листи, що містять прямі посилання на фіктивну версію логін-сторінки Єви.

Ці листи зазвичай виглядають як листи від технічної підтримки, служби безпеки або відділу по роботі з ком’юніті, вони інформують одержувача про те що трансфер комплексів або персонажа завершений, що технічна проблема була вирішена або що ви щось виграли.

Будь ласка, переконайтеся що ви ретельно перевірили посилання на будь-якій сторінці, яка потребує ваші особисті дані, перед тим як логінитися. І не соромтеся звертатися до служби безпеки або технічної підтримки, якщо ви відчуєте, що один або кілька ваших акаунтів могли бути зламані.

Ми в CCP розуміємо, що гравці вклали неймовірну кількість часу і зусиль в розвиток їх персонажів та корпорацій, і тому безпека ваших акаунтів має першорядне значення.

На жаль, існують люди, які так і будуть намагатися отримати доступ до ваших особистих даних з нехорошими намірами. Будь ласка, будьте пильні, і переконайтеся, що ви підключаєтеся до справжнім сервісів ЦЦП перед логіном.

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.