Головна / Новини EVE / Заруба в Taisy

Заруба в Taisy

rH6Hin0[1]

4 травня о 1930 за часом Єви сили Stainwagon зіткнулися з Circle-Of-Two біля загнаного в реінфорс посу в M-OEE8. Бій почався в M-OEE8, але швидко поширився на лоусечну систему Taisy.

CO2 виставили одного апостола, вісімнадцять дредноутів та великий флот махаріелів, в той час як їхні нападники мали флот з майже 120-ти пілотів ратлснейків та супорт з п’яти Force Auxiliary.

Поки Snuffed Out та 16-13 наводили брідж та варпали на бій в Taisy, CO2 втратили по п’ять махаріелів замість кожного знищеного ратла, оскільки ДПС ратла перевищує махаріелівській більш ніж удвічі. Хоча обидві сторони виставили тріажників, здавалось, що CO2 неспроможні відтанкувати вхідний дамаг.  Snuffed Out та 16-13 отримали чудову нагоду допомогти CO2. Спільний флот Snuffed Out та 16-13 приварпав у 80 км від епіцентру бою та сконцентрував вогонь на ратлснейках.

За цієї допомоги CO2 з союзниками виявились спроможними відстрілити деяких ратлів за пару залпів, однак, CO2 вже втратили понад 70 батлшипів і їхній загальний ДПС впав. Їхній флітком, Gigx, вирішив знищити воржих логістів, не зважаючи на пошкодження. Після знищення Force Auxiliary підтримки флоту ратлснейків Stainwagon відступили з поля бою.

Флот Pandemic Legion/Northern Coalition AHAC був вже за кілька стрибків, Mercenary Coalition була вже в Cerberuses, але обидва флоти спізнилися з допомогою в битві. В результаті зікнення Stainwagon зазнали збитків приблизно на 40 мільярдів ISK, втратили п’ять факсів та 41 батлшип, в той час як збитки CO2 та їх союзників склали 31 мільярд ISK.

Репортаж: LEMBA, CEO of Wife is Sleeping, корейської корпорації зі Snuffed Out.

Переклад Mak Sim taki da.

Джерело: https://www.themittani.com/news/throwdown-taisy

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.