Головна / Новини EVE / Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

nyx-green-spot

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив ССР Larrikin, «зменшать деякі проблеми, з якими зараз стикаються пілоти». Очікується спрощення перетину певних систем на деяких трактах в регіонах Derelik та Aridia, які для полювання на суперкапи вподобали Pandemic Legion та російська Лоусєчная Шолупєнь (LowSechnaya Sholupen).

Пост ССР Larrikin на EVE Forums:

Після внутрішніх дискусій розробників та дискусій розробників з членами Ради Гравців (CSM), проведених в ході останнього самміту ми вирішили в оновленні Вознесіння (Ascension), що незабаром вийде збільшити базову відстань гіперстрибка для бойових капіталів.

Мета:

  • Перезавантажити звичний шлях розгортання бойових капіталів.
  • Розділити втілення бойових можливостей капіталів та суперкапіталів.
  • Заохотити альтернативні способи втілення бойових здібностей та логістики в комосі, наразі складних.
  • Розблокувати лещата трактів, зробивши гіперстрибки не настільки передбачуваними.

Зміни:

  • Всім капіталам (кари, факси, дреди) буде збільшено їхню базову відстань гіперстрибка на 1 світловий рік, яка таким чином стане 3,5 роки (7 років з перфектними скілами, що на 2 роки більше, ніж раніше).
  • Всім суперкапіталам (суперкарам, титанам) буде збільшено їхню базову відстань гіперстрибка та джампбріджа на 0,5 світлового року, яка стане 3 роки (6 років з перфектними скілами, що на 1 рік більше, ніж раніше).

Це перше істотне покращення можливостей розгортання капітальних флотів від часу різкого обкарнання вістані їх гіперстрибків у оновленні Феба (Phoebe), впровадженого у листопаді 2014 року. Деякі ветерани пов’язують падіння онлайну (concurrent players online – PCU) у 2014 році саме з цими змінами.

pheobeexpansion

Очевидно, що можливості бойового розгортання були зламані до Феби кількома альянсами, здатними приводити капітальний флот майже на кожний значний бій. Нерф дальності гіперстрибків спричинив очікуваний вплив, звівши роль суперкапіталів до більш мєстєчкової. Наразі капітали Northern Coalition (NC) зосереджені тільки за межими регіону Tribute, тримаючи в облозі Circle-of-Two з союзниками. Goonswarm Federation (GSF), маючи відносний мир в регіоні Delve, використовує капітали для беззаперечного панування в регіоні. Розкидані по нульсекам дрібніші альянси, такі як, наприклад, Fidelas Constans (FCON) можуть спати спокійно, не переймаючись, що будь-якої миті на них звалиться сюрприз здалеку з суперів NC чи GSF. Можливо, це вже занадто. Однією з своїх цілей ССР проголосило «повернення звичного шляху боротьби з розгортанням бойових капіталів».

ССР вдалося зламати гегмонію в нулях, розбивши її на локальні війни, обмежені відстанню гіперстрибка та новим механізмом суверенітету, введеним в оновленні Егіда (Aegis).

Сorebloodbrothers, FC, The Volition Cult

Іншою метою було «створити різницю між можливостями розгортання капіталів та суперкапіталів». ССР відміняє попередню стратегію спрощення гри внаслідок обмеження відстані гіперстрибка на 5 світлових років. Запропоновані зміни вертають деякі складнощі, прибрані у Фібі. Тепер стратегія гіперстрибків має знову повернутися до днів числених цинок, розташованих на різній відстані. Сумнівно, щоб суперкапітали використовувались без ескорту логістів, однак ймовірні рейди дредноутів у супроводі факсів, здатних стрибнути за два стрибки на 14 світлових років замість 10-ти. Супера переміщуватись на таку відстань спроможні не будуть.

Потім згадаєте, що я був проти будь-яких змін у відстані стрибків та втоми від стрибків. Що посієте, те і пожнете. 

Grath Telkin, CEO, Sniggerdly, Pandemic Legion

Але найбільш переконливою підставою для змін стало блокування певних систем в Aridia та Derelik. Багато суперів-одинаків було знищено в спробах перетнути ці регіони на вузьких трактах, закемпованих мисливцями на капітали. Це помітна проблема пілотів капіталів, які намагаються грати соло. Хоча організована група і може встановити цитаделі для забезпечення безпечного шляху будь-де, використовуючи їх, як застави в неспокійних місцях.

Представники Pandemic Legion/Goonswarm у Раді гравців відмовчуютья щодо їхньої  співпраці з ССР, але у якості основних досягнень членів Ради вони назвали зміни бонусів майнінгу. Це значна поступка з боку ССР. До честі розробників, вони відгукуються на пропозиції гравців.

Опубліковані цифри ще можуть бути змінені, якщо буде відповідний запит комьюніті.  

Mr Hyde, Рада гравців

Деякі гравці вважають зміни замалими, інші – занадто значними. Обговорення змін дальності гіперстрибків на форумах Єви тільки починається. Приймайте участь.

matteralltmcbioРепортаж: Matterall, начальник агенства новин EVE News, ведучий радіостріму Stations Show Host, член корпорації LadyScarlet’s DICE в NC., колишній редактор EN24, продюсер, репортер. «You know nothing!» – Toasty Biggums.

Переклад: Mak Sim taki da

Джерело: https://www.themittani.com/news/jump-range-set-be-increased-capital-ships

PingBack: List of Cheapest Airlines

Читайте також

Два ревенанта знищено в регіоні The Forge

13-го жовтня близько 1900 за часом Єви в системі Oijanen регіону The Forge став доступним …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.