Головна / Новини EVE / Зміни Т3 есмінців

Зміни Т3 есмінців

confessorb412

Пройшло вже майже два роки від релізу першого представника нового класу кораблів – тактичного есмінця конфесора. Цей корабель викликав бурю захоплення та обурення від самого введення та на тривалий час посів чільне місце на zKillboard, як найчастіше вживаний в ПвП. Багато хто скаржився на його засилля, називаючи імбалансними.

Впродовж останніх двох років Т3 есмінці панують, як і раніше.

Зміни бонусів

bonuschanges-580x207

Зміни характеристик

attributechanges-580x273

Зміни фітингу

fittingchanges-580x208

    Щож, здається, ССР нарешті почули це ниття. На Сінгуляріті зараз тестуються деякі дуже радикальні зміни тактичних есмінців, вогнева міць свіпуль та конфесора понерфлена сильніше, ніж джекдо та гекати.

Якщо коротко, то найбільших змін зазнав бойовий режим, бонуси якого дамаг та резисти зменшені, отримавши натомість бонуси на дамп сенсорів та трекдиз. Для балансування снайперський режим втратив бонус на сканрез, а бонус на дамаг зменшився з 50 % до 33 %. Масса кораблів була збільшена, що у поєднанні зі зміною бонусу швидкості з пасивного на активний загалом робить тактичні есмінці дещо повільнішими. Свіпуль втратила трохи гріду, що дещо ускладнить фіт, мідслот джекдо переїхав вниз, а геката отримала +200 структури.

Запит на зміни тактичних есмінців наявний вже тривалий час. Хоча і засмучує слоупочність ССР, прийдешні зміни видаються виправданими, особливо те, що розробники не пішли простим шляхом, просто знівечивши всі есмінці, а понерфили конфесора та свіпуль сильніше, ніж джекдо та гекату, які і близько не такі сильні, як їхні мінматарський та амарський візаві. Геката тепер ще дужче дивуватиме свої жертви хултанком.

Загалом це добра зміна Eve-оnline. Добре було б ще, якби ССР звернули увагу на асолти, які на тлі тактичних есмінців стали виглядати дещо несучасними. Вони, певна річ, наразі заяняті оновленням Вознесіння (Ascension), але, можливо, колись руки дійдуть і до асолтів. Ну можна ж помріяти?

 

Також є непоганий аналіз тут, провединий Mu0nNeutrino.

 94447412_256 Репортаж: Muffin Paladin, пілот Iron Armada, Molden Heath.

Переклад: Mak Sim taki da

Джерело: http://evenews24.com/2016/10/26/t3-destroyer-changes-inbound/

Читайте також

Два ревенанта знищено в регіоні The Forge

13-го жовтня близько 1900 за часом Єви в системі Oijanen регіону The Forge став доступним …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.