Головна / Новини EVE / Знищення титана в Taisy

Знищення титана в Taisy

levi

15 травня о 00:25 за часом Єви в системі Taisy, Lonetrek (http://evemaps.dotlan.net/map/Lonetrek/Taisy) об’єднанням блек опсів та капіталів сил Project.Mayhem та Snuffed Out було знищено левіафана, що належав Graham Jackson.

Згідно даних Project.Mayhem. флітком Tau AD, корпорації, якій належав титан, був кікнутий за тиждень до цих подій через неактивність. Після сутички з Circle-of-Two в Nalvula пілот написав в локалі, що докається на станції. Не вірячі, але й не в змозі відмовитись від вбивства титану, на перехоплення рушили хевідиктори. Вони й спіймали левіафана на приварпі в 100 км від воріт Taisy. Титана затаклили та запалили цинку, на яку стрибнули капітали та блек опси.

2dcb4dc5ee

https://zkillboard.com/kill/53997200/

В цей час Tau AD зв’язався з союзними Snuffed Out, запрошуючи їх приєднатись до флоту Tau та стрибнути на цинку. Титан розплавився, як висловився один член Snuffed Out, «як сир на пательні» – у нього не було танку, за виключенням ригів. Після цього союзники стрибнули по цинці додому, задокавшись з кілбордою більшою, ніж коли-небудь.

Автор висловлює подяку Hy Wanto Destroyer зі Snuffed Out та Tau AD з Project.Mayhem. за їхній внесок у написанні цієї статті.

siaka stevensРепортаж: Siaka Stevens. «Я літаю з Wife is Sleeping зі Snuffed Out, проживаю в Black Rise».

Переклад Mak Sim taki da.

Джерело: https://www.themittani.com/news/titan-down-taisy

 

Читайте також

Збільшення дальності гіперстрибків капіталів

ССР запропонували змінити дальність гіперстрибків капіталів та суперкапіталів. Очікується, що помірне збільшення дальності, як зазначив …

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.